Stuurwielinterface Kia

64,95

Naar de winkel

Artikelnummer: 2784101836011187 Categorie:

Beschrijving

Headunit: (Hyundai) Mobis
Connector:
ISO en mini ISO
Info:
Voor modellen zonder versterker
Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
Analoog
Handremsignaal
Speedpulse
Bij dit product heeft u een van de onderstaande radioleads nodig:
Alpine 27.1000-01
Blaupunkt 27.1000-03
Clarion 27.1000-04
JVC 27.1000-06
Kenwood 27.1000-07
Panasonic 27.1000-08
Pioneer 27.1000-09
Sony 27.1000-10
LG 27.1000-11
Zenec 27.1000-12
Panasonic Multimedia 27.1000-13
Digital Dynamics 27.1000-14
VST 27.1000-15
Becker 27.1000-16
Caliber 27.1000-17
JVC KW-AVX serie 27.1000-19
Philips 27.1000-20
Parrot Astroid 27.1000-21
Multilead 27.1000-50
(Alpine, Beat, Calrion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)
Garantie: 2 jaar
Geschikt voor: Kia Cee’d 2009-2012
Geschikt voor: Kia Sorento 2009-2011
Geschikt voor: Kia Soul 2009-2011
Geschikt voor: Kia Venga 2009->
o.a. geschikt voor KIA CEE’D Hatchback (ED).

Author: Ilonka

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.